1 728 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(9 ks na skladě)
WELLU Group GMBH, Switzerland

Hydratační a zvláčňující krém s komplexem přírodních peptidů rybího kolagenu v lipozomech, určený k ošetření pokožky obličeje a dekoltu. Je ideální pro pokožku, která potřebuje dlouhodobou hydrataci, každodenní pocit komfortu a hebkosti.

Tento přípravek posiluje hydrolipidový film, a tak chrání pokožku před nadměrnou ztrátou vody a před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, také zmírňuje vliv stresu a únavy na stav pleti. Biopeptide Face Cream zanechá pokožku optimálně hydratovanou po celý den, pružnou, hladkou a vláčnou, viditelně omlazenou a zářivou. Díky mimořádně lehké konzistenci se dokonale vstřebává.

Ideální pro pokožku s akné - tento efekt je znásobený obsahem vitamínu E a koloidního stříbra - spolehlivých prostředků v boji proti problematické pokožce a squalan, který redukuje jizvičky a stopy po akné. Více

Doprava a platba

Hydratační a zvláčňující krém s komplexem přírodních peptidů rybího kolagenu v lipozomech, určený k ošetření pokožky obličeje a dekoltu. Je ideální pro pokožku, která potřebuje dlouhodobou hydrataci, každodenní pocit komfortu a hebkosti.

Tento přípravek posiluje hydrolipidový film, a tak chrání pokožku před nadměrnou ztrátou vody a před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, také zmírňuje vliv stresu a únavy na stav pleti. Biopeptide Face Cream zanechá pokožku optimálně hydratovanou po celý den, pružnou, hladkou a vláčnou, viditelně omlazenou a zářivou. Díky mimořádně lehké konzistenci se dokonale vstřebává.

Ideální pro pokožku s  akné - tento efekt je znásobený obsahem vitamínu E a koloidního stříbra - spolehlivých prostředků v boji proti problematické pokožce a squalan, který redukuje jizvičky a stopy po akné.

Účinky:

  • intenzivně ošetřuje, vyživuje a hydratuje
  • pokožka sa stáva pružná a měkká na dotek
  • chrání pleť před ztrátou vlhkosti a před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí
  • redukuje viditeľné známky stresu a únavy, zanechává pleť svěží a odpočinutou
  • zaišťuje pokožce zdravý a zářivý vzhled
Liposomal Collagen Complex - toto je jedinečná složka na trhu, která je inovativní kombinací přírodního rybího kolagenu, peptidů, aminokyselin, dekorinů, lumikanů, histonů uzavřených v liposomálním nosiči.
Získané z rybích kůží při zachování biologické aktivity proteinů uzavřených v liposomálních nosičích zajišťují jejich optimální účinnost.Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen - přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle. To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům obousměrného působení kolagenových proteinů: vyplňování a rekonstrukce již poškozených kožních struktur a zahájení procesu vytváření nového kolagenu.  Proteiny rybího kolagenu dopravené do kůže pomocí liposomů regenerují, zpevňují, vyhlazují vrásky, mobilizují proteiny HSP k ochrannému účinku buněk. Jsou užitečné také v boji s pigmentovými skvrnami, zesvětlují a vyrovnávají barevný tón pleti. 
Liposomal Collagen Complex značky Larens poskytuje navíc viditelné, okamžité účinky:
  • výrazné zmenšení vrásek (viditelné také na ultrazvuku)
  • nasycení kůže kolagenem (účinek - silná, zdravá kůže)
Důležité je zmínit, že během procesu výroby Liposomal Collagen Complex se nepoužívají žádná dráždivá nebo toxická rozpouštědla, emulgátory, kondicionéry a konzervační látky. Proto je přípravek bezpečný pro alergickou, citlivou pokožku, která vyžaduje zvláštní ošetření.

 

Kolagen – látka, která pomáhá zachovat mladost. Pleť dlouhodobě chrání před ztrátou vlhkosti, zvyšuje pružnost a vyhlazuje vrásky. Pravidelnou aplikací účinně brzdí zánik přírodního kolagenu  v kůži, a tak zpomaluje její stárnutí.

Squalen – sloučenina, která hloubkově vyživuje kůži a prodlužuje účinky vitamínů A a E a také koenzymu Q10. Jeho vlastnostem vděčíme také za intenzivní hydrataci a okysličení pokožky, redukci jizev po akné a zpomalení tvorby vrásek a pigmentových skvrn.

Hydromanil – je rostlinná zvlhčující složka, pocházející z plodů stromu tara (Caesalpinia spinosa). Hydromanil okamžitě a dlouhodobě zlepšuje hydrataci rohovité vrstvy pokožky, příznivě ovlivňuje proces slupování epitelu, díky čemuž se významně zlepšuje vzhled pokožky.

Kyselina hyalurónová - využívá se jako přirozený film, který chrání svrchní vrstvu kůže před pronikáním škodlivých chemických látek, virů a bakterií. V kosmetice se považuje za jednu z nejhodnotnějších zvlhčujících složek. Je odpovědná za přiměřenou hydrataci a zabraňuje nadměrné ztrátě vody. Pokožku vyhlazuje a ošetřuje.

Alantoin – látka, která stimuluje dělení a růst buněk. Má protizánětlivý, zmírňující a hydratační účinek. Vyhlazuje a změkčuje, jemně odstraňuje odumřelé buňky epitelu a uvolňuje ucpané póry. Přispívá k udržení správné hydratace kůže, na jejím povrchu vytváří přirozenou bariéru před ztrátou vody.

Koloidní stříbro (nanočástice stříbra) - známé i pod názvem "životodárný prvek" je mimořádně účinná protizánětlivá a antibakteriální látka, panaceum na aknózní a problematickou pleť. Tento prvek regeneruje a hydratuje pokožku, zklidňuje ji a zmírňuje podráždění. Představuje silnou zbraň v boji o zachování mladé a pevné pleti.

Vitamín C – účinná zbraň v boji proti pigmentovým skvrnám a erytému (zmnožení nebo rozšíření cév). Viditelně redukuje vrásky, pleť dokonale vyživuje, okysličuje a rozjasňuje, ta je hladká, pružná a zářivá.

INCI: Aqua, Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Glycerin, Collagen, Collagen Amino Acids, Elastin, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Squalane, Glyceryl Stearate, Triethylhexanoin, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Cetearyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Colloidal Silver, Caprylyl Glycol, Citrus Medica Limonum Fruit Extract, Triethanolamine.

Způsob používání:

Přípravek aplikujte na čistou a suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Krém tvoří ideální podklad pod make-up, zajišťuje dlouhodobou hydrataci a chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí.