-5%

Původní cena 230 Kč. Ušetříte 5% (11 Kč) 219 Kč

Momentálně vyprodáno
ks
(0 ks na skladě)

Někdy život vyžaduje plnou koncentraci a to je přesně ta chvíle pro tuto specilání aroma tyčinku. Doporučujeme nejenom v situacích, které vyžadují vaší plnou soustředěnost, ale také v situacích, které vyžadují vaší bystrost! Vhodné pro studenty, při náročných celodenních seminářích, skvělý dárek pro blízké anebo své kolegy. Více

Doprava a platba

Tuto aroma tyčinku bychom charakterizovali takto: Pozornost, bystrost a soustředěnost.

Aroma tyčinka, vyrobena ve Švýcarsku, je navržena k přenesení všech vůní přímo do nosu, na rozdíl od aromatických sprejů, které se šíří a drží v okolním vzduchu. Limbický systém v mozku – řídící emoce – je přímo propojený s čichovými receptory v nose a zvýrazňuje tak účinnou filtrační technologii v provedení inhalátorů. Tento výrobek je snadné nosit s sebou neustále, což znamená, že je k dispozici kdekoli a kdykoli!

Složení: 100% bio esenciální oleje

  • bio mátový olej má hojivé vlastnosti.Mezi mnoho funkcí mátového oleje patří stimulace soustředění. Esenciální olej zvyšuje krevní cirkulaci, což je efektivní zejména ve chvíli, kdy olej působí na nervová zakončení čichových receptorů v nose. To pomáhá zvýšit metabolismus a zároveň zlepšit celkové kognitivní funkce.
  • bio rozmarýnový olej má medicinální vlastnosti s pozitivním dopadem na zlepšení paměti. Potentní olej, bohatý na antioxidanty, byl používán jako přírodní lék pro zlepšení mentální síly po staletí.
  • Bio olej kůry skořice je účinný na zlepšení mnoha tělesných funkcí jako je například zlepšení cirkulace, boj s parazity, zmírnění zánětu a zlepšení mozkové funkce. Vědci tvrdí, že ti kdo inhalují skořicový olej zaznamenávají lepší míru soustředění.

45 účastníků testovalo Aromastick Soustředěnost. Vědci sledovali zdali Aromastick Soustředěnost zlepšila koncentraci. Směs esenciálních olejů nezpochybnitelně ovlivnila výsledky. Zlepšily se celkové kognitivní funkce, což prokázalo vhodnost použití této aroma tyčinky před zkouškami, schůzkami či dny, kdy je požadována maximální soustředěnost. Výsledky ukázaly, že schopnost účastníka soustředit se vzrostla o 21 % a jejich rychlost zpracovávání podnětů vzrostla o 19 %. Ti, jež používají Aromastick Soustředěnost také zaznamenali menší výskyt chyb. ZDE si můžete prostudovat případové studie potvrzující účinky.

Směs 100% bio esenciálních olejů je navržena pro navození naprosté koncentrace, pozornosti a bystrosti.

Více o tom jak používat tento přírodní inhalátor najdete v tomto videu.

Ze studie vyplývá, že nejefektivnější antibakteriální účinky proti kmenům bakterií: 

H.influenzaeATCC 33391, 
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53) 
byly zaznamenány při vysokých koncentracích výparů esenciálních olejů po krátkou dobu (proto jsou inhalátory tak efektivní).