Pokud cítíte nedostatek energie v každodenním životě nebo potřebujete energii navíc pro sport či jiné činnosti, pak je Aromastick Energie tím pravým pomocníkem k úspěchu. Více >>

219 Kč s DPH, Původní cena 230 Kč, Ušetříte 11 Kč (5%)

Skladem

Tento přírodní inhalator bychom charakterizovali následovně: Energie, motivace a síla ????

Aroma tyčinka, vyrobena ve Švýcarsku, je navržena k přenesení všech vůní přímo do nosu, na rozdíl od aromatických sprejů, které se šíří a drží v okolním vzduchu. Limbický systém v mozku – řídící emoce – je přímo propojený s čichovými receptory v nose a zvýrazňuje tak účinnou filtrační technologii v provedení inhalátorů. Tento výrobek je snadné nosit s sebou neustále, což znamená, že je k dispozici kdekoli a kdykoli!

Složení: 100% bio esenciální oleje

  • Bio mátový olej má mnoho účinků, mezi které patří například zvýšení energie a sportovního výkonu. Napomáhá také lepší cirkulaci, což urychluje metabolismus a stimuluje celkové kognitivní funkce. Pomáhá zmírnit projevy nevolnosti, bolestí hlavy a zklidňuje střevo.
  • bio grepfruitový olej má močopudné, desinfekční a antidepresivní vlastnosti. Také urychluje metabolismus, což je výsledkem stimulace sekrece hormonů a enzymů. Podporuje nervový systém, což dodává pocity bdělosti a energie.
  • bio rozmarýnový olej má nespočet účinků. Pomáhá lepší krevní cirkulaci, napomáhající zmírnění křečí a bolestivosti, dále stimuluje duševní energii a zmírňuje bolesti hlavy. Je výborným přírodním stimulantem na unavenou mysl.

A jak víme, že to funguje?

40 účastníků s věkovým průměrem 36 let testovalo Aromatickou tyčinku Energie. Výzkum analyzoval efekt inhalátoru na hladinu kyslíku v krvi. Výsledky ukázaly, že Aromastick Energie zvyšuje okysličení krve o 115 sekund rychleji než při normálním dýchání (180 vs. 65). Celkově inhalátor zlepšuje dýchání o 1,6 %. Větší okysličení krve pomáhá zvýšit pocit energie, podporuje imunitní systém a zlepšuje svalovou výkonnost a regeneraci. Je důležité zdůraznit, že každý z účastníků potvrdil shodné a podobné výsledky po každém cyklu inhalace. Více infomací ZDE.

Aroma tyčinka Energie vám pomůže dodat a znovu nalézt potřebnou energii, pocit síly a dodá motivaci, potřebnou ke zvládnutí pracovního dne, sportu, školy, či domácnosti.

Více o tom jak používat tento přírodní inhalátor najdete v tomto videu.

Ze studie vyplývá, že nejefektivnější antibakteriální účinky proti kmenům bakterií: 
H.influenzaeATCC 33391, 
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53) 
byly zaznamenány při vysokých koncentracích výparů esenciálních olejů po krátkou dobu (proto jsou inhalátory tak efektivní).

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?