Bacopa má vliv na koncentraci, duševní zdraví a výkonnost, dále pak na paměť a kongnitivní funkce Více >>
Výrobce: Himalaya

300 Kč s DPH

Skladem

Bacopa (brahmi) má vliv na:

  •          Duševní zdraví, kognitivní funkce
  •          Koncentraci, paměť a oběh
  •          Duševní výkonnost, paměť, koncentraci a stres
  •          Normální funkci žlučníku
  •          Antioxidant

Brahmi  (Bacopa) je jedna z nejoblíbenějších bylin ájurvédské medicíny.  Brahmi jsou v Indii označovány dvě byliny Gotu Kola (centela asiatica) a Bacopa (bacopa monnieri).

1 kapsle obsahuje:
 250 mg extraktu Bacopa monnieri


Dávkování:  1 kapsle  2x  denně před jídlem

Doplněk stravy.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování.  Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte při pokojové teplotě, v suchu a temnu.


Balení: 60 vegetariánských kapslí

 The Himalaya Drug Company patří od svého založení v roce 1930 k  předním výrobcům přírodních preparátů mající své kořeny v ájurvédské medicíně. Toto učení je starém více než 5000 let a pochází z Indie. Zakladatelé spojili Ájurvédu s moderní medicínou. Od svého vzniku se společnost zaměřuje na vývoj přírodních léků, které pomáhají lidem vést bohatší a zdravější život. Dnes výrobky Himalaya využívá více než 250.000 lékařů po celém světě pro své pacienty ve více než 89 zemích světa. Přírodní preparáty, obsahující byliny z podhůří Himalaje, jsou vyráběny dle starých ájurvédských receptur nejmodernějšími technologickými postupy.

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?