1 135 Kč

Skladem - Skvělé, při objednání ihned předáváme dopravci a zítra bude u vás.
ks
(9 ks na skladě)
AKUNA CZ s.r.o.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.
"Cesta k vyšší výkonnosti"

3 x rychlejší regenerace, 2 x vyšší výkon, okamžitý zdroj energie

Dopomůže vám k vyšší výkonnosti nejen při sportu, ale jakékoli zvýšené tělesné námaze, a napomáhá nastartovat celkovou regeneraci organismu. Více

Doprava a platba

AkuSport je tekutý doplněk stravy obsahující kombinaci důležitých proteinových živin, tj.esenciálních a tzv. rozvětvených aminokyselin.

Esenciální aminokyseliny jsou pro lidský organismus nezbytné, lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit a je tedy závislé na jejich příjmu z potravy. Aminokyseliny jsou základními stavebními kameny lidského těla.

AkuSport obsahuje skupinu esenciálních, pro lidský organismus nezbytných aminokyselin leucin, isoleucin avalin, které tvoří skupinu aminokyselin s rozvětveným řetězcem – BCAA, tedy „Branched Chain Amino Acids“. Tyto představují skupinu aminokyselin s velmi specifickou strukturou, díky níž nejsou odbourávány v játrech jako ostatní aminokyseliny, ale zůstávají v nezměněné podobě k dispozici pro svalovou tkáň,tukovou tkáň, ledviny a mozek, kde slouží jako zdroj energie.

Při zvýšené fyzické zátěži organismus aminokyseliny spotřebovává a bere je převážně ze svalové hmoty. Pokud se aminokyseliny organismu dodají před zátěží, použije je tělo jako velmi vhodný zdroj energie, aniž by muselo sáhnout do svých vlastních zásob, po zátěži naopak dodáme tělu potřebné množství „stavebního materiálu“ pro obnovení svalové hmoty a nastartování celkové regenerace organismu.

Aminokyseliny je vhodné organismu dodávat při všech doplňkových sportech či aktivitách, protože napomáhají uvolnění svalů. V kombinaci s pravidelným tréninkem a vyváženou stravou jsou přínosné pro budování svalové hmoty.

AkuSport může napomoci nastartování celkové regenerace organismu po fyzickém výkonu a harmonizaci fyziologických procesů při sportovní aktivitě.

Používá se v době akutní fyziologické únavy, kdy může docházet k omezení funkce svalu, poruchám koordinace a zvýšení rizika úrazu, ale také v době normální fyziologické únavy,která přirozeně vzniká během jakékoli sportovní, pracovní i mentální činnosti.

AkuSport je obohacen i o další přínosné látky, jako jsou ribóza, acerola a ženšen.

Ribóza je jednoduchý cukr, který ale na rozdíl od glukózy nepředstavuje rychlý zdroj energie, nýbrž „stavební surovinu“ organismu.

Plody aceroly jsou velmi bohaté na vitamín C a obsahují také organické kyseliny, flavonoidy a minerály.

Kořen ženšenu má vliv na přirozenou obranyschopnost a imunitní systém.

video