810 Kč

Do 2 pracovních dnů
ks
(0 ks na skladě)
AKUNA CZ s.r.o.

AkuPREVE
Obranyschopnost na jedničku!

AkuPREVE - doplněk stravy je jedinečný produkt, který v jedné jediné kapsli spojuje tři velmi cenné přírodní látky – bovinní (kravské) kolostrum, betaglukany a probiotické kmeny. Více

Doprava a platba

AkuPREVE obsahuje:

Kolostrum neboli mlezivo je první mateřské mléko, které je produkováno mléčnými žlázami každého savce. Novorozený jedinec nemá vytvořený svůj vlastní imunitní systém a všechny protilátky, které mu umožňují přežít první dny a začít si budovat svou vlastní obranyschopnost, získává od matky právě v kolostru.

 

Kolostrum obsahuje cenné imunoglobuliny, vitamíny, minerály, proteiny a růstové faktory.  

 

Bovinní (kravské) kolostrum je svým složením velmi podobné lidskému, obsahuje ale mnohonásobně více imunoglobulinu G. 

Imunoglobulin G (IgG) jsou protilátky, které imunitní systém využívá, aby identifikovaly a bojovaly s neznámými objekty, jako jsou především viry a bakterie.

 

Kolostrum v AkuPREVE je delaktózované. Je proto vhodné i pro osoby, které trpí intolerancí na laktózu. 

 

Betaglukany jsou komplexní polysacharidy, které fungují jako imunomodulátory. Betaglukany v AkuPREVE jsou z kvasinek.

 

Probiotika jsou živé mikroskopické organismy našemu tělu prospěšné. Napomáhají trávení a zpracování potravy, mají příznivý vliv na imunitu a ničí nežádoucí bakterie v trávicím traktu. Užívají se při střevních potížích, kdy dojde k narušení rovnováhy střevní mikroflóry, ať už z důvodu nevhodné stravy, stresu, užívání antibiotik nebo jiných léků.

 

AkuPREVE obsahuje čtyři různé probiotické kmeny -  Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium animalis subsp. lactis.                                                                  

Složení:

AkuPREVE - Doplněk stravy spojující účinky bovinního kolostra, betaglukanů a směsi probiotických kmenů. Kolostrum je první (mateřské) mléko, cenné svým jedinečným složením, s vysokým obsahem biologicky aktivních látek, zejména imunoglobulinů IgG, laktoferinu, laktoperoxidázy, řady dalších peptidů a růstových faktorů. Betaglukany (z kvasinek) jsou unikátní přírodní komplexní polysacharidy, které jsou schopné podporovat obranné reakce organismu.

 

Složení: 

Bovinní kolostrum, betaglukany, směs probiotických kmenů, přídatné látky: stearan hořečnatý (protispékavá látka), tobolka (želatina, oxid titaničitý (barvivo)).

 

Doporučené dávkování: 2 tobolky denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny).

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Obsahuje mléko a mléčné deriváty.

 

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

Obsah: 60 tobolek. Hmotnost obsahu: 33 g + 5 % (60 tobolek).


V jedné denní dávce 2 tobolek obsahuje aktivní látky

2 tobolky obsahují

% DRHP*

Kolostrum

        410 mg

      **

Betaglukany

        410 mg

      **

Směs probiotických kmenů

Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus CCDM 66

Streptococcus thermophilus CCDM 45

Lactobacillus acidophilus CCDM 109

Bifidobacterium animalis subsp. lactis CCDM 239

 

 

 

   9 x 109 CFU***

     

       **

*DRHP = denní referenční hodnota příjmu

**DRHP není stanovena

***CFU – počet živých probiotických mikroorganismů (CFU = colony-forming unit)

Co řekli Experti?

MUDr. Jaromír Bertlík, N.D., předseda Vědecké rady společnosti Akuna: 
"AkuPREVE je jedním ze skupiny doplňků stravy společnosti Akuna, který stimuluje imunitní systém. Imunitní systém je velice složitý mechanismus. Je to soustava různých buněk, které se z 80% nacházejí ve střevě a jejichž úkolem je produkovat látky, které nás chrání. Potřebujeme jakousi "armádu", která je schopná nás ubránit před negativními vlivy zvenčí a díky které je organismus schopný se s těmito negativními vlivy poprat."
 
 
 

 

MUDr. Oto Košta, Ph.D.

"Tento produkt vhodně kombinuje 3 účinné látky -kolostrum, betaglukany a probiotika. Ty se vzájemně doplňují a zaručují conejvyšší účinnost všech obsažených látek. Ty dokáží zvýšit obranyschopnost organismu. Je to vynikající doplněk stravy, který je generačně vhodný pro celou rodinu a mimořádný svým složením."