Nehormonální přípravek na přírodní bázi je vyvinutý pro ženy s použitím speciální technologie TDS (zacílení účinků) Více >>
Výrobce: AKUNA CZ s.r.o.

460 Kč s DPH, Původní cena 575 Kč, Běžná cena 575 Kč, Ušetříte 115 Kč (20%)

Do 2 dnů

AkuFEM Balance příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria i po něm a je určen také všem ženám bez rozdílu věku, které trápí vaginální mykózy. 

Na hormonální balanci příp. disbalanci žen v jednotlivých fázích života mají klíčový vliv dvanutrienty. Jedná se o kyselinu listovou vitamín B6 (pyridoxin), které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B6 také podporuje normální funkci imunitního systému a nervové soustavy, dále normální psychickou činnost a regulaci hormonální aktivity. Pro výživu střevní mikroflóry je v kapsli AkuFEM Balance obsažena aminokyselina Tryptophan, která se podílí na snížení depresí, bolestí hlavy, zánětlivých procesů ve střevě a spolu s Schizandrou čínskounavozuje mentální klid a pohodu. Další složkou je purifikovaný extrakt pivních kvasinek, u kterého bylo zjištěno, že mají dobrou antigenní odezvu na Kandidové infekce.

Logo TDS_1Přípravek je ve formě speciálních kapslí, jejíž jednotlivé složky se uvolňují v těle rozdílně. Aktivní látky se částečně uvolňují v dolní části tenkého střeva a v tlustém střevě. Jedná se o velmi důležitou skutečnost pro dosažení maximálního účinku, což umožňuje světově jedinečná technologie TDS*.

*Nová řada potravinových doplňků s unikátní technologií TDS: nelze srovnávat s aplikací kvasinek či Tryptofanu v obyčejných tabletách nebo kapslích, protože jádro kapsle AkuFEM BALANCE musí minout bez povšimnutí žaludek a horní část tenkého střeva. Tato technologie umožňuje zacílení účinků.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně během dne, vždy dobře zapít dostatečným množstvím vody či čaje - neužívat na noc. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem.

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?