Aku-Wm Green Tea ve spojení se zdravým stravováním a zásadami zdravého životního stylu, jako je zdravé stravování a dostatek pohybu, napomáhá k redukci a udržení správné tělesné hmotosti. Je zdrojem antioxidantů pro udržení dobrého zdravotního stavu. Více >>
Výrobce: AKUNA CZ s.r.o.

1 160 Kč s DPH, Původní cena 1 450 Kč, Běžná cena 1 450 Kč, Ušetříte 290 Kč (20%)

Do 2 dnů

ks

Zelený čaj přispívá k udržení dobrého zdravotního stavu. Vědecké studie prokazují, že bezpečně a bez vedlejších účinků zvyšuje rychlost metabolismu. Kromě jiného obsahuje také tein, který je přírodní aminokyselinou, jež pomáhá zrelaxovat organismus a dodává pocit pohody zvýšením hladiny gama-aminomáselné kyseliny v těle. A mimo jiné funguje také jako stimulant. Zelený čaj je vyráběn z nefermentovaných listů a obsahuje nejvyšší koncentraci antioxidantů nazývaných polyfenoly. 

Garcinie kambodžská obsahuje účinné látky, které pozitivně ovlivňují redukci tělesné hmotnosti. Nejúčinnější látkou v garcinii je kyselina hydroxycitronová (HCA), jež příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů v lidském těle a navozuje pocit sytosti již po malé porci jídla. HCA má tedy výrazný vliv na novotvorbu tělesného tuku a na hladinu cholesterolu v krvi.

Extrakt z maliny je skvělým zdrojem vitamínu C, látky nezbytné pro naše zdraví, silnou imunitu a detoxikaci organismu. Obsahuje také množství karotenů. A především funguje jako silný antioxidant, který nás zbavuje volných radikálů, regeneruje sliznice a dodává naši pleti zdravý odstín. 
Odstraňuje toxické přebytky z jater i ledvin a zároveň čistí krev. Je bohatý na železo. Obsahuje mnoho antioxidantů.

Použití: Před použitím dobře protřepejte. Užívejte několik hodin před nebo po užití léků. Nepoužívejte, pokud jste citliví na jakoukoliv složku výrobku. Skladujte v suchu při teplotách do 25°C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do jednoho měsíce od otevření.

Doporučené denní dávkování: dospělí 15 ml (půl odměrky) denně s jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Tento produkt má speciálně zabezpečený uzávěr pro vaši bezpečnost – nepoužívejte, pokud je tento porušen. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Čisté suroviny a kontrola kvality: Všechny suroviny pocházejí z ekologicky čistých oblastí. Jednotlivé extrakty i výsledný produkt jsou průběžně testovány akreditovanou laboratoří v Kanadě. Společnost Akuna Health Products Inc. Je držitelem certifikátu ISO a GMP, což zaručuje absolutně nejvyšší standard výrobků.

 (1 láhev = 480 ml)

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?