Salvia Paradise nabízí kapsle ze 100% čistého přírodního prášku z lyofilizovaného ovoce acai. Lyofilizace je jedním z nejšetrnějších způsobů zpracování, při kterém je zachováno maximální množství účinných látek. Více >>
Výrobce: Salvia paradise

495 Kč s DPH

Na objednávku

Salvia Paradise nabízí kapsle ze 100% čistého přírodního prášku z lyofilizovaného ovoce acaiLyofilizace je jedním z nejšetrnějších způsobů zpracování, při kterém je zachováno maximální množství účinných látek.

Plody acai rostou na palmě známé pod latinským názvem Euterpe oleracea. Palma pochází z oblastí Jižní Ameriky, především Brazílie. Plodí dvakrát ročně bobule, které při dozrávání mění svou barvu ze zelené na tmavě modrou až černofialovou barvu. Podobně jako u borůvek je barva zapříčiněna obsahem anthokyaninů.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích tohoto ovoce na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Pro jedinečné složení řadí moderní doba acai mezi vybranou skupinu exkluzivních potravin „SUPER FOODS“.

Doporučené dávkování: Dospělí : 3 tobolky 3x denně. Děti od tří let : 1 tobolku 3x denně. Užíváme 20 min. před jídlem.
Složení: 
100% Euterpe Oleracea, 250mg/1tobolka,obal kapsle HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostliného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Obsah:
 190 tobolek
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do tří let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Nutriční hodnoty:

 

v 100g

2,25g (DDD)*

Energetická hodnota

525 kcal

11,81kcal

Bílkoviny

9,2g

0,2g

Sacharidy

10g

0,22g

Celkem tuky

50g

1,13g

Z toho nenasycené mastné kyseliny

30,4g

0,68g

Vláknina

26g

0,59g

Omega-6 mastné kyseliny

6,91g

0,16g

Omega-9 mastné kyseliny

23,5g

0,52g

*DD-Doporučená denní dávka

Země původu: Brazílie

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?