Nu Skin je světová značka pro osobní péči a wellness, která lidem pomáhá vypadat a cítit se mladě díky velkému portfoliu prvotřídních produktů, které vyhrávají ocenění a spojují to nejlepší z vědy, přírody a technologie.

Začíná To Vědou

Inovace a spolupráce vždy stály a stojí v centru všeho, co děláme. Můžete to vidět na kvalitě našich produktů i způsobu, jakým spolupracujeme: přední vědci, nové průkopnické technologie a partnerství s vědeckými institucemi. Překonáváme nepřekonatelné a měníme svět kolem nás, přinášíme jeden úžasný produkt za druhým a zapojujeme úžasné lidi.

+75  INTERNÍCH VĚDCŮ, VÝZKUMNÁ CENTRA

Odlišnost ageLOC

Věda ageLOC, skrytá v našich zařízeních a kosmetických výrobcích, je výsledkem vývoje, na kterém Nu Skin spolupracuje s předními vědci. Je to revoluční přístup, který ovlivňuje, jak vypadáme, když stárneme.

Stárnutí dělá starosti nám všem

 

Nu Skin ageing concerns

Postupem času mnohým z nás dělá stárnutí víc starostí než kdy dřív. 

Chápeme, že náš způsob života má vliv na to, jak vypadáme, když stárneme, a víme, že viditelné známky stárnutí se mohou týkat i nás. Proto využíváme naši vědu ageLOC k vytváření produktů, které jsou navržené speciálně tak, aby se na viditelné známky stárnutí zaměřily přímo u zdroje, což vám dává trochu větší kontrolu nad tím, jak vypadáte, když stárnete.

Proč stárneme?

Nu Skin při hledání odpovědi posouvá anti-ageingovou vědu na další úroveň tím, že se zabývá zkoumáním profilu exprese lidských genů. 

Ve spolupráci s předními světovými výzkumníky, kteří se zabývají anti-ageingem, identifikovali vědci společnosti Nu Skin některé skupiny genů, které jsou odpovědné za viditelné známky stárnutí. Jsou to super znaky související s věkem (nebo supermarkery ar, jak jim říkáme). Naše exkluzivní věda ageLOC se zaměřuje na tyto hlavní zdroje stárnutí a vyvíjí produkty, díky kterým se můžete cítit a vypadat mladší.

Rychlé info -25%
Nu Colour Powerlips Fluid Matte DeterminedNu Colour Powerlips Fluid Matte Determined

Nu Colour Powerlips Fluid Matte Determined

Do 4 pracovních dnů
539 Kč 719 Kč
Účinná, intenzivní, dlouhotrvající rtěnka. Přesně to si výkonné ženy zaslouží a přesně to od rtěnky Powerlips Fluid dostanou. Jedním…
Rychlé info -10%
Nu Skin ageLOC Accent nástavec na oči

Nu Skin ageLOC Accent nástavec na oči

Skladem
1 701 Kč 1 890 Kč
Nástavec na mikromasáž očního okolí a vmasírování očního krému ideal eyes. https://www.resonancia.cz/p/nu-skin-ageloc-lumispa-pro-suchou…