LOOPER SYSTEMS s.r.o.

Firma LOOPER SYSTEMS s.r.o. je obchodní firma s orientací na "magnetické smyčky". Vznikla oddělením segmentu magnetických smyčkových antén (MLA), vyvíjených od r. 2009 v šířeji profilované akciové společnosti B PLUS TV a.s. (BTV), která se zabývá několik let také vývojem a výrobou přístrojů pro domácí rehabilitaci na principu magnetoterapie a biorezonance. Přístroje RaMaLoop a PlasmaLoop vycházejí z podobného fyzikálního principu jako MLA, jsou ale určeny k úplně jiným účelům. I proto jsou obě tyto kategorie na webu LOOPER SYSTEMS prezentovány odděleně.

 

RaMaLoop
RaMaLoop
PlasmaLoop

Oldřich Burger

Studium SPŠE Praha, vojenská spojovací odborná škola Nové Mesto nad Váhom, PF Ostrava. Pedagogický pracovník pro volnočasové aktivity mládeže. V sedmdesátých letech působil jako elektronik na Ústavu fyzikální metalurgie ČSAV v Ostravě. Po roce 1989 buduje firmu v oboru telekomunikací, působí jako jednatel první soukromé sítě lokálních TV v ČR. Publikoval řadu technických článků.

Jsem hluboce přesvědčený o tom, že přístroje vyvinuté a vyrobené u nás v ČR, které prezentujeme na stránkách dále, opravdu pomáhají. Přiznávám; není to náš "vynález", je to odkaz Nikola Tesly a R.R. Rife.

Velké procento lidí nevěří, že metody objevené dr. Rifem reálně fungují. Náš odhad - že je to až 80% vzdělané populace. Jinak řečeno; pouze dva lidé z deseti věří, že cesta dr. Rifeho má reálný fyzikální základ, že se nejedná o pouhou fikci a placebo.

Máte-li s našimi přístroji osobní zkušenost a jste ochotni pod pseudonymem dosvědčit, že "neviditelné radiofrekvenční vlny" opravdu pomáhají, napište nám to. Prostřednictvím stránky reference můžete šířit osvětu a snižovat procento skeptiků.

Staňte se i Vy poslem dobrých zpráv a pomozte v současném marasmu světa šířit alternativní pohledy na péči o vlastní zdraví. I Vaše svědectví je důležité!