Jak je možné, že metoda, která je téměř sto let stará a umí si poradit se vším, od rýmy po rakovinu, není dnes běžně používaná jako standardní léčebný postup a stále se s ní setkáváme jen v rámci alternativní medicíny?

Frekvenční terapie plazmovým generátorem RPZ 14 je bezkontaktní a bezbolestná v příjemném prostředí naší poradny. Je vhodná i pro děti, se kterými máme velmi pozitivní zkušenosti. Nemá žádný negativní vliv na lidský organismus. Po aplikaci se můžete cítit unavení, důvodem je ničení patogenů. U terapie se popíjí pramenitá voda a je dobré dodržovat doporučení, které dostanete při vyšetření. 

 Plazmový generátor je jeden z mnoha vynálezů Nikoly Tesly a v současné době představuje světovou špičku mezi podobnými přístroji.
Aplikace záření, která nevyzařuje nebezpečné gamma paprsky, vede ke zničení patogenních mikroorganismů v našem těle (bakterie, viry, paraziti, plísně). Působení specifických frekvencí má také vliv na podporu lymfatického systému a funkce jednotlivých orgánů i podporu imunity.

Krátká prezentace přístroje na YouTube plazmového generátoru RPZ 14

Pro aplikaci plazmového generátoru je třeba znát konkrétní patogeny v organismu.V našem zařízení nabízíme vyšetření na přístroji Oberon titanium quantum, který je schopný nalézt v organismu jednotlivé zátěže.

Plazmování frekvenční terapií

Všechny živé organismy vysílají svoje typické pásmo frekvencí. Čím je organismus jednodušší, tím nižší frekvence vysílá. Frekvence parazitů se pohybují v rozmezí 1-900 000 Hz. Frekvence vysílané lidským tělem jsou v pásmu 1,52-9,46 MHz, tedy velice výrazně vzdálené od frekvenčního pásma parazitů.

Tento poznatek plně využívá plazmový generátor RPZ 14, přístroj unikátní a jedinečný, nabízející možnost ničit parazity. Krátké impulsy vysokého napětí, procházející silnostěnnou skleněnou trubicí naplněnou vzácnými plyny, kde na výstupu, který zapaluje plazmový výboj je napětí 5000-8000 Voltů a skokové proudové nárazy dosahují několika stovek Ampér.

Nastavené elektromagnetické pulsy frekvenční terapie se šíří do vzdálenosti až 15 m ve všech směrech. Procházejí bez zkreslení a omezení organickou hmotou. Toto působení vede k hubení patogenů podle individuálně nastaveného frekvenčního programu. V okamžiku průchodu elektromagnetických pulsů tělem parazita se stejnou frekvenční délkou, dochází k stále větší rezonanci buněk, až jejich buněčná stěna praskne a tím dojde k zahubení organismu a odstranění příčiny obtíží.

Video ukázka: odstranění parazitů v lidském těle plazmováním

Výskyt parazitů v lidském těle

Paraziti v lidském těle, spíše jejich působení, bylo známo již před tisíci lety. Paraziti jsou složití, vysoce přizpůsobiví tvorové, žijící velice skrytě, kteří jsou schopni část těla svého hostitele si přizpůsobit ke své potřebě a přimět jej, aby jim samo přivádělo živiny. Parazity můžeme najít v krvi, lymfě, svalech, kůži, střevech, játrech, ledvinách i srdci, ale také v kostech, mozku nebo oku.

Jsou velice odolní, adaptabilní a jsou schopni produkovat látky různého chemického složení, aby oklamaly imunitní systém nebo rozpustily, narušily tkáň a dostali se tam, kam potřebují. Dnes již víme, že tasemnice nemusí žít pouze ve střevě, ale i v jiných vnitřních orgánech a také v oblasti páteře. Svým životem stejně tak jako všichni ostatní parazité nám může způsobovat velmi vážné onemocnění, nepředvídatelné zdravotní obtíže, bolesti a omezení.

Terapie plazmovým generátorem

Terapie plazmovým generátorem je bezkontaktní a bezbolestná. Je vhodná i pro děti a domácí mazlíčky. Nemá žádný negativní vliv na lidský organismus. Po aplikaci se můžete cítit unavení, důvodem je ničení patogenů.


Pro aplikaci frekvenční terpaie je třeba znát konkrétní patogeny v těle člověka, ty si můžete nechat zjistit v našem zařízení na biorezonančním přístroji

Virus chřipky

Frekvenční metoda likvidace mikroorganismů, zázrak na Nobelovu cenu

24. 05. 2017

Jak je možné, že metoda, která je téměř sto let stará a umí si poradit se vším, od rýmy po rakovinu, není dnes běžně používaná jako standardní léčebný postup a stále se s ní setkáváme jen v rámci alternativní medicíny?

Newsletter

Jak získat novinky na email?