1 155 Kč

Do 2 pracovních dnů
ks
(0 ks in stock)
WELLU Group GMBH, Switzerland

Výživový doplněk obsahující unikátní kompozici 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe absorbovatelných organismem. Kombinace Biopeptide Complex, zdroj biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu, výtažků z aceroly a šípků – zdrojů přírodního vitamínu C, a také extraktu z bambusu bohatého na křemík. Kurkumin společně s Piperinem, jenž posiluje jeho účinek, je látka známá svými protizánětlivými účinky, mimořádně důležitými v rámci prevence vzniku nádorů. Peptide Holistic Drink je unikátní, kompletní kompozice, vyvinutá pro každodenní podporu zdraví celé rodiny. More

Shipping and Payment

Vnímání lidského organismu jako nedělitelného celku, jehož jednotlivé prvky se vzájemně ovlivňují a o jehož rovnováhu je třeba se starat - to je základ holistického přístupu ke zdraví. Podle jeho principů je třeba věnovat péči celému organismu, a neomezovat se jen na to, že budeme reagovat pouze na oslabení jeho konkrétních součástí.
Peptide Holistic Drink vyváženým způsobem podporuje fungování organismu v souladu s holistickým přístupem. Představuje bezkonkurenční zdroj aminokyselin a peptidů rybího kolagenu 100% přírodního původu v nejlépe vstřebatelné podobě, s prokázanými regeneračními, energizujícími a antioxidačními účinky. Přítomnost synergicky spolupůsobícího vitamínu C z aceroly a křemíku z přesličky rolní ve vysoké koncentraci, podporuje účinky aminokyselin. Kurkumin společně s Piperinem, jenž posiluje jeho účinek, je látka známá svými protizánětlivými účinky, mimořádně důležitými v rámci prevence vzniku nádorů.
Peptide Holistic Drink je unikátní, kompletní kompozice, vyvinutá pro každodenní podporu zdraví celé rodiny.
VÝHODY PRAVIDELNÉHO UŽÍVÁNÍ NUTRIVI PEPTIDE HOLISTIC DRINK

• Podporuje činnost imunitního systému. Posiluje odolnost vůči infekcím, urychluje rekonvalescenci po překonání nemocí
• Chrání před působením volných radikálů. Pomáhá předcházet vzniku nádorů
• Zpomaluje procesy stárnutí. Přispívá k redukci aktivity enzymů zodpovědných za stárnutí (metaloproteinázy).
• Má antibakteriální, protizánětlivé a analgetické účinky
• Posiluje vlasy, kůži, nehty, dásně, cévy a jiné orgány, jejichž stavebním prvkem jsou kolagenové bílkoviny
• Posiluje kostru, chrupavky a klouby. Podporuje regeneraci po operačních zákrocích a úrazech
 
AKTIVNÍ SLOŽKY A JEJICH ÚČINKY:
BIOPEPTIDE COMPLEX
Roztok z rybích kůží, který obsahuje celou řadu aminokyselin, peptidy rybího kolagenu a peptidy dekorinů, lumikanů a histonů. Komplex koncentrovaných biopeptidů získávaných z kůží vybraných druhů sladkovodních ryb představuje zdroj velmi dobře absorbovatelných (dokonce na 98%) aminokyselin nezbytných k obnově proteinů v těle a kůži, jako jsou např. kolagen a elastin. Mají regenerační, protizánětlivé a analgetické účinky. Zpomalují procesy stárnutí, zlepšují imunitu.
EXTRAKT ZE ŠÍPKŮ
STANDARDIZOVANÝ NA 70% VITAMÍNU C
Šípky (Rosa canina) - jeden z nejbohatších zdrojů vitamínu C, který se účastní biosyntézy kolagenu. Již jeden až tři plody mohou pokrýt denní potřebu tohoto vitamínu u dospělého člověka. Je bohatým zdrojem fl avonoidů, antokyanů, pektinů a organických kyselin, které mají vliv na zvýšení absorpce, zintenzivnění účinků
a ochranu před rozkladem vitamínu C obsaženého v rostlinném extraktu. Koncentrát z plodů šípků se vyznačuje vysokou antioxidační aktivitou, podporuje odolnost organismu při slabosti, únavě, stresu. Posiluje stěny cév.
EXTRAKT Z BAMBUSU
STANDARDIZOVANÝ NA 70% KŘEMÍKU
Bambus (Bambusa Shreb.) - mimořádně bohatý, přírodní, rostlinný zdroj křemíku, jednoho z nejdůležitějších stopových prvků. Křemík hraje důležitou roli při tvorbě a fungování struktur kostí, pojivové tkáně a chrupavek. Tento prvek ovlivňuje stav vlasů a nehtů. Podporuje také léčbu zánětů kůže, akné a růžovky (rosacea). Jako účastník syntézy kolagenu urychluje regeneraci pokožky. Křemík z bambusu je nejrychleji absorbovatelný z vyskytujících se přírodních zdrojů. Kromě křemíku jsou mladé bambusové výhonky bohaté na další vzácné složky, jako jsou aminokyseliny (tyrosin, arginin), minerály, sacharidy, bílkoviny, vitamíny, rhamnosy nebo fl avonoidy.
VÝTAŽEK Z ACEROLY
STANDARDIZOVANÝ NA 5% VITAMÍNU C
Acerola (Malpighia glabra L.) je bohatý zdroj přírodního vitaminu C spolu se synergicky spolupůsobícími biofl avonoidy. Vitamin C, který se účastní biosyntézy kolagenu, má nemalý vliv na stav kůže: zvyšuje její hustotu, stimuluje prokrvení, zesvětluje pigmentové skvrny, zpomaluje procesy stárnutí. Významně urychluje hojení ran, pomáhá odstranit akné u dospělých.
VÝTAŽEK Z KOŘENE KURKUMOVNÍKU DLOUHÉHO (KURKUMY) – ZDROJ KURKUMINU
Kurkumin obsažený v kurkumě je v současnosti jedna z nejsilnějších a nejslibnějších přírodních látek s prokázaným účinkem v rámci podpory boje proti nádorovým onemocněním. Jeho antioxidační, detoxikační, protizánětlivé a lipofilní účinky podporují léčbu zánětů při nádorových onemocněních. Pomáhá urychlovat hojení ran a vředů. Spojení výtažku z kurkumy s piperinem z pepře přináší nejlepší výsledky, jelikož podle známých zdrojů taková kombinace zvyšuje vstřebatelnost kurkuminu dokonce tisíckrát.
PIPERIN Z PEPŘE
Významně zvyšuje míru vstřebatelnosti kurkuminu, selenu, vitamínů skupiny B a betakarotenu, podporuje metabolismus, ovlivňuje zmírňování zánětů a vnímání bolesti, je nápomocný při léčbě onemocnění a také periodentálních onemocnění.
ZÁZVOR
Zlepšuje krevní oběh, podporuje trávicí procesy, posiluje imunitní systém, zvyšuje úroveň koncentrace a duševní výkonnost, je bohatý na protizánětlivé látky. 
SLOŽENÍ:
Biopeptide Complex, výtažek ze šípků - standardizovaný na 70% vitamínu C, výtažek z aceroly - standardizovaný na 25% vitamínu C, výtažek z bambusu - standardizovaný na 70% křemíku, výtažek z kurkumovník dlouhého - zdroj kurkuminu, piperin z pepře, zázvor, lisovaná šťáva z jablek, aronie a malin, finský xylitol - přírodní sladidlo z březové kůry.
DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Optimální spotřeba činí cca 50-100 ml denně neředěného koncentrátu nebo rozmíchaný ve vodě, přidejte ovocnou šťávu nebo sirup.
SKLADOVÁNÍ:
Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě (při teplotě 0-8°C).
UPOZORNĚNÍ:
Přítomnost zázvoru dodává přípravku výraznou, mírně pálivou, zahřívající příchuť, která nemusí vyhovovat dětem a osobám, které upřednostňují jemnou chuť.