450 Kč

Do 3 pracovních dnů
ks

Naprosto skvělá kniha! Doporučujeme každému kdo se zajímá o své zdraví. Kniha psaná pro širokou veřejnost, ukazuje a popisuje neznámá fakta, která by měl znát doslova každý člověk. 223 stran, křída. More

Shipping and Payment

Naprosto skvělá kniha! Doporučujeme každému kdo se zajímá o své zdraví. Kniha, psaná pro širokou veřejnost, ukazuje a popisuje neznámá fakta, která by měl znát doslova každý člověk.  223 stran, křída.

Šokující pravdu o příčině řady onemocnění se dočtete v zajímavé knize „Paraziti v nás“. Již sám titul napovídá, že kniha je napsána o parazitech, kteří osídlují lidská těla. Ačkoli se vám zdá být nemožné, že by se tento problém mohl týkat právě vás, zkuste se začíst a možná připustíte, že na každém šprochu je pravdy trochu. Parazit, jako nejvyšší predátora první v potravním řetězci, sužuje každého člověka na naší planetě,jen se o něm neví. Cizopasníci mají své manipulační techniky, jak zůstatnerozpoznáni. Proto považuji seznámení s problémem parazitizmu u lidí, prostřednictvím této nesmírně důležité knihy, za rozhodujícímoment v řešení vašeho zdraví. Existují ověřené fyzikální techniky,jak parazity detekovat a jak je zlikvidovat za pomoci frekvencí, tzv.frekvenční terapie. Paraziti vždycky byli, jsou a budou. Nedají se vymýtit, můžeme jejich devastující účinky v nás pouze regulovat. Tím,že paraziti svými manipulačními technikami dokážou ovlivňovat sexualitu, plodnost a porodnost, mají větší globální vliv a moc na Zemi,než člověk sám. Věřím, že poznatky v této knize změní mnoha lidem.
život k lepšímu.