-15%
Specify product selection

Standard price 1 500 Kč. Save 15% (225 Kč) 1 275 Kč

Skladem
AKUNA CZ s.r.o.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.
Síla zeleného čaje. Doplněk stravy pro ty, kteří dbají na kvalitní stravu a dostatek pohybu.. Je zdrojem antioxidantů pro udržení dobrého zdravotního stavu. More

Shipping and Payment

AkuWM Green Tea je tonikum, obsahuje dvě stěžejní látky, extrakty ze zeleného čaje a garcinie kambodžské.

AkuWM Green Tea je hlavním doplňkem stravy od společnosti Akuna, pokud hovoříme o kontrole tělesné váhy. Je tekutý, a proto se snadno a rychle vstřebává. 
AkuWM Green Tea obsahuje:
 
Extrakt ze zeleného čaje, který je bohatý na látku EGCG (přírodní látka, která se v nejvyšší koncentraci nachází v listech zeleného čaje). Je to antioxidant, přispívá k normální hladině glukózy v krvi a k normální činnosti kardiovaskulárního systému. Napomáhá kontrole tělesné hmotnosti a metabolismu lipidů. Dále obsahuje polyfenoly, katechiny a kofein:
- polyfenoly (látky obsaženy ve velké škále přírodních surovin, hlavně pak v syrové zelenině, ovoci, koření a bylinkách)
- katechiny (látky, které se přirozeně vyskytují v zeleném čaji): antioxidant, normální střevní mikroflóra, normální funkce střevního traktu, kontrola tělesné hmotnosti, normální stav pokožky, normální hladina glukózy v krvi
- kofein pomáhá zvýšit čilost, bystrost, hbitost a soustředění. Příznivě ovlivňuje vytrvalostní výkon.
Extrakt garcinie kambodžské, jehož nejúčinnější látkou je kyselina hydroxycitronová (HCA), jež příznivě ovlivňuje metabolismus lipidů v lidském těle. Napomáhá ke snižování tělesné hmotnosti.
Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nemůžeme u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Pro další informace Vás můžeme pouze odkázat na volně dostupné zdroje na internetu. Děkujeme za pochopení.