Pokud jste fanoušky našich stránek a nebo se občasně kouknete na novinky, čehož si velice vážíme, určitě jste si všimli novinky v našem ceníku a to je DIAGNOSTIKA PŘÍSTROJEM OBERON TITANIUM QUANTUM BEZ PŘÍTOMNOSTI TERAPEUTA

Co to vlastně znaméná a jak tato diagnostika probíhá? 

Stávající klienti, kteří naší poradnou prošli, ať už v Praze nebo v Ostravě mají diagnostiku za 200,- Kč.

Klienta napojíme (sluchátka na uši, elektrodu do ruky nebo náramek-vhodný pro děti) na biorezonanční diagnostický přístroj, který kalibrujeme individuálně na každého klienta.  Nutností je vyplnit přiložený formulář. Scan je pouštěn kompletně, tzn. trvá cca 20-30 min. Po ukončení scanu klient odchází. 

Po vyhodnocení zasíláme výstupy v pdf. souboru mailem včetně doporučení možných cest ke zlepšení zdravotního stavu, případně i odkazy na nákup výrobků a služeb.

Doporučujeme tuto možnost přeměření i klientům, kteří u nás využívají vysokofrekvenční plazmové terapie, zhruba po 10-20 hodinách plazmování.

Novým klientům, kteří naši poradnu navštíví poprvé, nabízíme diagnostiku za 590,- Kč. Tato probíhá úplně stejně jako je výše popsáno, jen otázky v přiloženém formuláři jsou obsáhlejší a dále klient podepisuje prohlášení se souhlasem se zpracováním osobních údajů  v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění. 

Výsledky zasíláme většinou tentýž nebo následující pracovní den.Oberonic-circle