S přicházejícím jarem nastává čas, abychom svému tělu dopřáli komplexní očistu. To je totiž po dlouhé zimě zaneseno různými škodlivými látkami, jejichž hromadění nám může přinést řadu zdravotních komplikací. Detoxikace, tedy proces zbavení se škodlivin, je doporučována alergikům, ženám před otěhotněním, osobám bojujícím s nadváhou, ale i těm, kteří chtějí znovu nabýt fyzické a psychické síly. Jak úspěšně projít detoxikací? U nás pomocí plazmového generátoru můžete tento jarní detox projít v příjemném prostředí naší poradny v Praze 6 na Hanspaulce s odborným poradenstvím vedeným zdravotníky.

Detoxikace organismu - PC 3.000,- Kč / akce 1.690,- Kč

  • 10 hodin terapie plazmovým generátorem (programy na podporu a stimulaci lymfatického systému,  redukce váhy, detoxikace, podpora činnosti jater a ledvin)
  • jídelníček na 7 dní
  • detoxikační desatero
  • pitný režim (pramenitá filtrovaná voda, kvalitní espresso, čaj)
  • možnost koupit přípravky podporující imunitní systém, usnadnění regenerace, posílení činnosti jater a ledvin, přípravky pročišťující střeva

Při těchto programech nemusíte podstoupit vyšetření diagnostickým přístrojem Oberon Titanium Quantum. Detoxikace organismu

Jarní detoxikace

Jarní detoxikace

28. 03. 2017

Jarní detoxikace a s ním spojené přirozené snižování hmotnosti je pro naše tělo v tomto období velice podstatné. Připravte se zdravě na příchod slunečných dnů a užijme si je ve zdraví.

Newsletter

Jak získat novinky na email?