Workshop na téma přirozené posilování imunity, nutriční terapie autoimunitních onemocnění a ukázka přípravy jídel

Workshop na téma přirozené posilování imunity, nutriční terapie autoimunitních onemocnění a ukázka přípravy jídel

05. 09. 2017

Srdečně Vás zveme na seminář a workshop na téma přirozené posilování imunity, nutriční terapie autoimunitních onemocnění a ukázka přípravy jídel v neděli 1.10.2017 v Brně.

Workshop na téma přirozené posilování imunity, nutriční terapie autoimunitních onemocnění a ukázka přípravy bezlepkových a bezlaktózových pokrmů

Workshop na téma přirozené posilování imunity, nutriční terapie autoimunitních onemocnění a ukázka přípravy bezlepkových a bezlaktózových pokrmů

27. 07. 2017

Co se společně naučíme:

  • Porozumění imunitním mechanismům a složkám imunity
  • Jak zjistit dominanci určité složky imunity
  • Jak posílit/utlumit určité imunitní složky
  • Jakými principy vzniká autoimunitní onemocnění (celiakie, Hashimoto, DM1 apod.)
  • Terapie autoimunitních onemocnění pomocí funkční výživy
  • Vhodné přírodní doplňky stravy a byliny pro posilování imunity a při autoimunitních onemocnění.
  • Jak poznat opravdu čisté a nezávadné přípravky (ukážeme si na konkrétních příkladech)
  • Příklady jídelníčků
  • Zodpovězení vašich dotazů
Letní provozní doba

Letní provozní doba

28. 06. 2017

Milí klienti, přichází doba dovolených a my jsem pro Vás lehce upravili otevírací dobu. Přejeme krásné dovolené, spoustu energie a pohody a těšíme se v plné síle. 

Týden masáží a relaxace

Týden masáží a relaxace

27. 06. 2017

Letní období je spojováno především s odpočinkem a relaxací, proto jsme si pro Vás připravili jedinečnou příležitost, při které se můžete krásně zrelaxovat a načerpat novou energii. Přijďte vyzkoušet ruce naší nové kolegyně masérky Mgr. Adély Slívové, která Vám poradí i s případnými potížemi na těle i duši a doporučí kromě pohybové regenerace i bylinnou léčbu či další alternativní cesty.

Alergie na pyl - plazmování

Alergie na pyl - plazmování

14. 02. 2017

Jaro sebou přináší pylovou sezónu, pylovým alergikům hrozí dýchací obtíže.

Pylová sezóna se blíží a nemusíte se ani dívat do pylového kalendáře. Lidem citlivým na pyl hrozí kromě potíží dýchacích také další alergické příznaky. Aktuálně jsou ve vzduchu obsaženy pyly břízy, vrby, lísky a olše.

Pylový alergik je většinou postižen celkovou dušností, zúžením průdušek, dechovou nedostatečností nebo alergickou rýmou. Alergie je nepřiměřenou reakcí imunitního systému na látky, se kterými se setkal lidský organismus. Příčinou vzniku alergie může být i oslabená imunita člověka.

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu

30. 12. 2016

Během vánoc se v jídle málokdo omezuje a pak zoufale hledáme něco, co by mu pomohlo zbavit se nadbytečných kilogramů. Dají se nadbytečná kila pomocí detoxikace odstranit?

Vánoční setkání s klienty

Vánoční setkání s klienty

15. 11. 2016

Srdečně všechny zveme na VÁNOČNÍ SETKÁNÍ naší poradny alternativní medicíny, konané v pondělí 12.12.2016 od 9-20 hodin.

Andrea Levinská, Frýdlant nad Ostravicí

11. 08. 2015

U paní Ivy jsem absolvovala 3h detoxikační kúru. Poradila mi, jak se stravovat a odlehčit stravu a cítím se opravdu výborně. Prostředí je velmi příjemné k relaxaci a personál je velmi milý a ochotný :-).

Věra Kubínová, Suché Lazce

11. 08. 2015

Milá Ivuško, dnes jsme neměly příliš času si popovídat, díky tvému pracovnímu vytížení :-) Tak jsem ti nestihla říct, jak mi je u vás dobře :-) Evidentně se s Evou skvěle doplňujete a tvoje pozitivní energie je cítit široko daleko :-) Všude vás budu chválit a doporučovat ;-) A taky jsem ti zapomněla říct, že na sobě skutečně nějaké účinky pociťuji. Mimoto, že mi vyrostl vřed na ruce :-) jsem něco zhubla (cca 4-5kg a potřebuji novou dírku na pásku :-) ), paní doktorka mi brala krev a nemám zvýšený cholesterol jako jsem měla při poslední preventivce a taky se mi změnily stravovací návyky… Měj se krásně Věrka

Jana Šimčíková, Ostrava

11. 08. 2015

Moc děkuji za vyléčení boreliozy,už jsem po pěti letech ztrácela naději, že se této nemoci vůbec někdy zbavím. Mám sice ještě další "breberky" v tělě, ale díky plazmování se určitě zbavím i těchto potvor. Všem moc doporučuji.Můžete se těšit i na příjemné prostředí, milý a vstřícný přístup všech.Určitě budu v plazmování pokračovat.

Zuzka, Ostrava

11. 08. 2015

Ivanko, chtěla bych Ti moc poděkovat za možnost vyzkoušet novou alternativní metodu léčby zdravotních potíží. Ze začátku jsem byla trochu skeptická, ovšem nyní mohu s klidem říci, že se ze mě a mého syna stali naprosto spokojení klienti, kteří na tuto metodu nedají dopustit. Jakožto bechtěrevik a revmatik jsem se téměř neustále potýkala s bolestmi, stačily ale 2 měsíce plazmování a potíže jsou pryč. Zlepšila se mi hybnost celé páteře, zmizely bolesti kyčlí a synovi se výrazně zlepšil atopický ekzém. Také regenerační program je úžasný, po jedné návštěvě jsem nevěděla o tom, že mi ten den trhali zub moudrosti. Synovi výrazně pomohla i naše včerejší návštěva. Průdušky má čisté, kašel a rýma jsou pryč, takže za mě mohu absolutně doporučit! :) Cítím se u vás velmi dobře,pohodlně a uvolněně, moc si také vážím vašeho přístupu a ochoty vyjít vstříc.

Eva Nesrstová, Ostrava

11. 08. 2015

Milá Ivko, v prvé řadě bych ti chtěla poděkovat za vyléčení dcery, která se 4 měsíce potýkala a bezúspěšně léčila s molusky (virová infekce kůže). Chodily jsme na seškrabávání, vypalování, mazala jsem ji různými přípravky, nasadila i léčbu homeopatiky, posilovala imunitu, dodržovala přísnou hygienu a vyzkoušela jsem snad kde co, ale dceři se stále objevovaly nové a nové moluska. Boj byl snad nekonečný dokud jsi mi nedoporučila terapii plazmovým generátorem a nenasadila koloidní stříbro. Již po první hodině na plazmovém generátoru byla na druhý den vidět změna molusek, moluska se začaly zvětšovat, praskat a pak postupně mizely. Po jedné hodině na plazmovém generátoru se dokonce dceři vyhodilo asi 30 nových molusek, na druhý den neměla z těchto nových 30 molusek ani jednu a všechny zmizely aniž bychom je musely drasticky seškrábnout. Nové moluska se nám přestaly dělat a dnes jsme díky tobě :) snad vyhrály boj s molusky. Ještě musím podotknout že dcera asi dva měsíce stále kašlala, na průduškách ji doktorka nic nenašla, prý ji dráždí trávy a pyly. Po první hodině na plazmovém generátoru dcera přestala kašlat a doteď nezakašlala :) takže i kašel je pryč. A cena tohoto plazmového generátoru? Je skvělá oproti ceně léků zakoupených při jakékoliv nemoci v lékárnách a které navíc zatěžuji organismus. Určitě doporučuji všem!!!!! Ivi, jsem ti opravdu moc vděčná za možnost poznání tak jedinečného přístroje jako je plazmový generátor. Jste s Evkou na pravém místě :).Určitě jsme u Vás nebyly naposledy a s jakýmkoliv jiným problémem se obrátím vždy na tebe. Nyní jsem na řadě já a už se k Vám těším:).Jste milé, usměvavé, tak, jak to má být :). Krásný sluníčkový den přeji, pa Eva

Petra Kubicová, Ostrava

11. 08. 2015

DĚKUJIIII! Chtěla bych moc poděkovat Ivě Gróffové a Evě Weidermannové za možnost vyřešit zdravotní problém mého syna Jirky. Hrozila mu extrakce nosní mandle kvůli vzduchu a později i vodě v uchu. Pravidelné tréninky na bazénu jsme nechtěli vzdát a u lékaře nám radili lokální kortikoidy v podobě nosních kapek a v neposlední řadě pak chirurgický zákrok. Iva nám poradila program "plaveckého ucha" na plazmovém generátoru a po dnešní kontrole sluchu a tympanometrii je ucho nejen bez vody, ale i bez vzduchu jen pod mírným podtlakem. Lékařka nevěřícně kroutila hlavou Jsem moc ráda!!!! Děkuji holky!!!

Blanka Ziková, Vamberk

11. 08. 2015

I já se přidávám k maximálně spokojeným maminkám. Bohužel jsme měli tu smůlu, že dcera ve školce v bazénu chytila před cca 5 měsíci molusky. Ostravu máme vzdálenou 2,5hodiny cesty autem a doma mám 10-ti měsíčního chlapečka. Obrátila jsem se na ALL 4 LIFE s prosbou o pomoc, zda nemají někde blíž pobočku, bohužel nemají a je to škoda! Obdržela jsem seznam detoxikačních poradců, bohužel jsem vybrala a navštívila osobu, které šlo o peníze a nikoliv o pomoc pro 5-ti leté dítě. Z cca 30 molusek jich během tří návštěv bylo přes 400, pominu další vedlejší účinky...Proto jsem plazmování u dotyčné osoby ukončila a začala s dětmi jezdit do Ostravy. Měla jsem to udělat hned na začátku...V ALL 4 LIFE mě neodmítly, naopak, snažily se dceři maximálně pomoci - nejen plazmováním, ale i podáváním koloidního stříbra, mastí... Po zakoupení dvou permanentek a dokoupení ještě dalších 4hodin máme konečně vyhráno! Věřte, že to byl urputný a složitý boj, ale díky ALL 4 LIFE máme konečně kůži dcerunky bez hnisavých fleků, pupínků a nálada je opět skvělá! Díky.

Martina, Ostrava

11. 08. 2015

Dobrý den, paní Ivo, po pěti měsících se mi neuvěřitelně navýšila kondice po zbavení se "jistých" patogenů. Také jsem se zbavila záhadné bolesti v pravém třísle (po měření se přesně ukázalo, co bolest způsobuje) a výsledky mých prevencí dopadly nad očekávání a lékaři doslova hleděli s "otevřenou pusou" a nevěřili výsledkům z laboratoře. Největší radost mám samozřejmě z gynekologického vyšetření, které dopadlo nad mé očekávaní. Chápu, že tohle jsou jen "maličkosti", ale i výše popsané "otravné" záležitosti dovedou pěkně potrápit a tím to všechno začíná.......... Je třeba odchytit vše v začátku a žít bez omezující bolesti a nemoci kvalitní a radostný život. Takže, mám radost, protože sama na sobě vidím a cítím pozitivní změny a tento směr už nehodlám opustit. Samozřejmě, i plazma má další "vedlejší účinky". Třeba mi přestaly padat vlasy Mějte se v ALL4LIFE všichni krásně uvědoměle a božsky:-)

Zbyněk Novák, Ostrava

11. 08. 2015

Chtěl bych moc poděkovat za příjemně strávené chvíle ve Vašem centru. Před rokem mi byla diagnostikována hyperplasie prostaty, PSA bylo dost vysoké, sono, i CT nasvědčovalo, že bych měl projít biopsií a léčit se alopatickou cestou, rozhodl jsme se pro alternativní cestu a to pro užívání přípravku Himplasia v kombinaci s plazmováním. Prošel jsem 20h programem zaměřeným přímo na prostatu+doprovodné programy k pročištění organismu. Tento týden jsem byl na kontrole u svého urologa, který mi sdělil, že má nemoc je v remisi. Mám velikou radost a rád bych sdílel tuto metodu dalším mužům.

Franta Kožíšek, Brno

11. 08. 2015

Trápily mě problémy, které mi doktoři nedokázali diagnostikovat. Vyzkoušel jsem přístroj Oberon a byl velmi spokojen s jeho výsledky! Moc mi pomohl i plasmový generátor. Doporučuji :)

Romana, Šenov

11. 08. 2015

Ahoj, Ivi, dnes ráno jsem na Tebe myslela, že Ti musím napsat.U gynekologa jsem dopadla dobře, mám tam 2 x malinké zanedbatelné skoro nic,  říkal. Takže jsem spokojená a chtěla bych poděkovat. Myom je fuč a stačilo 10h plazmování.

Dana Svijanová, Liberec

11. 08. 2015

Vřele doporučuji tento plasmový generátor!

Martina Olšanská, Ostrava

11. 08. 2015

Chtěla bych moc poděkovat Ivě Gróffové za naprosto úžasný přístup, pomoc, rady a produkty. Syn se více jak 2 měsíce opakovaně trápil se záněty hrtanu, nosohltanu, dutin a kašlem. Po 6 hodinách plazmování je zánět i kašel pryč. Synovi je podstatně lépe, dokonce začíná hubnout, což je naprosto úžasné. Syn je nadšený, spokojený. Co může být pro maminku důležitější, než spokojené dítě. Ivanko, moc děkuji.

Jana Kadulová, Vřesina

11. 08. 2015

Po 20 minutové terapii plazmovým generátorem mi do druhého dne zmizela rýma, kterou mívám normálně 7 dnů nemluvě o dalších příznacích nachlazení, které mě obvykle doprovázejí. Děkuji a doporučuji.

Lenka Kristofory, Ostrava

11. 08. 2015

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu ALL 4 LIFE, za skvělý přístup, za cenné informace a výborné produkty. Nejstarší syn se 2 roky trápil s 3 bradavicemi na chodidlech. Dvě byly velké cca 0,5 cm vystouplé, květákovitého tvaru. Byla nám doporučena terapie plazmovým generátorem a potírání Dračí krví s tím, že vymýcení bradavic je obtížné, že se budeme pokoušet zastavit tvoření dalších. Po 10 hodinách plazmy a potírání Dračí krví jsou výsledky víc než výborné. Bradavice se zmenšily na velikost špendlíkové hlavičky a na omak nejsou vůbec cítit. Syna už chodidla nebolí a esteticky je to také více než skvělé. Děkuji moc!!!

Barbora Peschová, Klimkovice

11. 08. 2015

Hodivé plazmování mi pomohlo od bolesti žaludku, mám více energie, dobře se mi spí a je mi celkově dobře. Určitě se k plazmování budu vracet.

Podpora paměti

11. 08. 2015

Jako studentka VŠ je pro mě zkouškové období neskutečný stres, nedokážu se soustředit a učivo mi nejde do hlavy. Po doporučení přípravku MENTAT, se vše změnilo. Učivo si lépe pamatuji a nedělá mi problém se učit déle než hodinu. Děkuji paní Ivě za radu!! :-) Určitě doporučuji!!

Lenka, Polanka nad Odrou

11. 08. 2015

obrý den paní Gróffová, ve čtvrtek mi bylo o něco líp jenom jak jsem Vás viděla. Šíříte kolem sebe úžasnou pozitivní energii. A i později večer mi už bylo daleko lépe. A v pátek paráda. Zůstala jsem u zázvorového čaje a domácích ovocných a zeleninových šťáv a i malá procházka s pejskem následovala. Teď když se zpětně podívám, tak opravdu se mi i upravilo více trávení. Pořád mám nějaké problémy, nicméně jsou zřídka kdy. Pro mě je to velký pokrok. Měla jsem problém s trávením tak - 3 - 4 dny v týdnu, teď tak maximálně 1 den respektive pár hodin. Děkuji mockrát za to, že jste a i za pomoc.

Chlorella

11. 08. 2015

Ivanko, moc bych Ti chtěla poděkovat za nastartování "očistné kůry" pro mého partnera. On nevydržel, začala jsem chlorellu  užívat sama, a celou zimu až doteď jsem v naprosté pohodě, neměla jsem ani rýmu ani kašel. Moji vrstevníci mi dokonce závidí, v jaké jsem kondici. Ať se Ti všechno daří! Držím Ti palce, Jana

Alice, Ostrava

11. 08. 2015

Procházím detoxikačním a redukčním programem, po jednom měsíci jsem zhubla 10 kg aniž bych se cíleně zaměřila na změnu jídelníčku. Paní Iva mi odborně vysvětlila, jakým způsobem se stravovat aniž bych se trápila drastickými dietami. Díky plazmovému generátoru se mi zlepšila kvalita života. Moc děkuji a doporučuji.

Borelie

11. 08. 2015

Takze je to borelioza, v sobotu som bola na plazmovani borky a toto dnes vychadza. Bolo toho viac. Kusky nitiek. Toto sa mi podarilo zachytit.

Ludmila, Třebovice

11. 08. 2015

Díky jediné hodině terapie na plazmovém generátoru a tinktuře Brusinka jsem vyléčena ze zánětu močového měchýře a následného braní antibiotik. Velmi děkuji!

Diagnostický přístroj Oberon

11. 08. 2015

Dobrý den, minulý týden jsme u Vás absolvovali měření přístrojem Oberon a rádi bychom aspoň touto cestou poděkovali za Váš skvělý přístup a zájem nám pomoci k lepšímu zdraví. S pozdravem a přáním pěkného dne.

Newsletter

Jak získat novinky na email?