Kvetoucí bříza bělokorá - pylový alergen 12. 08. 2015

Jarní pylová sezóna nastupuje a přináší všem pylovým alergikům dýchací obtíže a další alergické příznaky. Hrozí zejména pyly dřevin jako jsou pyly olše, lísky, břízy nebo vrby.

Při pylové alergii dýchacích cest trpíme zúžením průdušek, celkovou dušností, alergickou rýmou či dechovou nedostatečností.

Projevy alergie

Alergie je přehnaná reakce imunitního systému na látky, se kterými se náš organismus ve svém okolí setkal. Příčinou takové reakce může být nečisté životní prostředí, kvůli kterému se člověk musí vyrovnávat s rostoucím náporem škodlivých látek.

Dalším častým zdrojem alergií je dnešní strava, která obsahuje nepřiměřené množství konzervantů, barviv a dochucovadel. Některé z nich pak mohou být spouštěčem alergických reakcí.

Za vznikem alergie může může být i oslabená imunita organismu či parazitální zátěže. Alergie se projevuje především na kůži nebo v dýchacích cestách. Pro kožní alergii je typická kopřivka anebo atopický ekzém. Při alergii dýchacích cest trpíme zúžením průdušek, celkovou dušností, dechovou nedostatečností nebo alergickou rýmou. Alergenem, tedy látkou, která bezprostředně vyvolá alergickou reakci, může být v současné době téměř cokoliv, to znamená i pyly, které jsou mimo zimy stále kolem nás.  

Příznaky alergie na pyl

Pokud Vás pálí oči, svědí kůže či trápí rýma, pak můžete být alergik. Před cestou na alergologii nebo k imunologovi je dobré si nejdříve zodpovědět několik otázek. Je-li na některou z nich odpověď kladná, tak můžete být alergik!

 • Teče Vám z nosu, ikdyž nejste nachlazení?
 • Míváte občas pocit ucpaného nosu, aniž jste nachlazení?
 • Máte oteklé rty či jazyk? Jsou potíže spojeny s bolestmi v nadbřišku?
 • Zdá se Vám někdy, že ztrácíte čich?
 • Máte občas pocit ztíženého dýchání?
 • Trápí Vás kýchání? Budíte se kvůli kašli?
 • Přepadá Vás nahodile nevysvětlitelný kašel?
 • Svědí nebo slzí Vám oči, máte pocit, že v nich máte písek?
 • Dostáváte se do stavu hvízdavého dýchání či pískání v hrudníku, které nemá rozumné vysvětlení?
 • Trpíte-li jedním nebo více z těchto příznaků a myslíte si, že se objevují pravidelně v určitém ročním období?

Léčba alergie plazmovým generátorem

Pro potlačení či zmírnění přehnaných reakcí imunitního systému (alergických reakcí) lze využít i programů frekvenční terapie plazmového generátoru RPZ 14. Plazmovou terapii je dobré kombinovat s vhodnými přírodními přípravky, bylinkami, které pomáhají zejména při detoxikaci organismu a posilování imunity. Takovými přístupy lze některé alergické reakce zmírnit, případně zcela odstranit.

Plazmování alergií I.   1.599,-Kč  ...  AKCE 600,- Kč

 • 4 hodiny frekvenční terapie plazmovým generátorem
 • programy: alergie, senná rýma, pylová alergie, podpora jaterní činnosti, krevní čistič a podpora ledvin
 • kombinace bylin černý rybíz - kalina - rozmarýn, bylinný přípravek tlumící přecitlivělost na různé vnější podněty, příznivě působí při podráždění kůže, dušnosti, senné rýmě i při jejich úporných formách
 • pitný režim (pramenitá voda, kvalitní espresso, čaj)

Plazmování alergií II.   3.399,-Kč  ...  AKCE 1.500,- Kč

 • 10 hodin plazmová terapie plazmovým generátorem
 • frekvenční plazmovací programy na alergie, sennou rýmu, pylové alergie, očistu krve, podporu ledvin a jaterní činnosti
 • kombinace bylin černý rybíz - kalina - rozmarýn, bylinný přírodní extrakt tlumící přecitlivělost na různé vnější podněty způsobující alergie, příznivě působí při podráždění kůže, dušnosti, senné rýmě i při jejich silnějších formách
 • pitný režim (pramenitá voda, kvalitní espresso, čaj)

Nabídka přírodních léků na alergii

Tinktura z Černého rybízu, Kaliny a Rozmarýnu

Tinktura z Černého rybízu, Kaliny a Rozmarýnu

Dle odborné literatury likviduje ekzémy, zmírňuje astma, alergie, senné rýmy a jejich chronické podoby.

Tinktura je vyrobená z pupenů uvedených rostlin. Aktivní látky v pupenech jsou účinnější, než má stejná bylina v dospělém stavu.

Tlumí přecitlivělost na různé vnější podněty, podporuje zdraví dýchacích cest, je vhodná rovněž při dušnosti nebo senné rýmě a alergii.

Detoxikační gel Enterosorb

Enterosorb - detoxikační gel

Křemíkový detoxikační gel Enterosorb pro vnitřní užití se podává jako doplněk stravy.

Enterosorb je mimo jiné možné využít při léčbě atopického ekzému a dermatitidy, infekčním nebo alergickém bronchiálním astmatu, při atopické dermatitidě a jiných alergiích. Tento křemíkový gel zabezpečí kompletní detoxikaci organismu, upraví stolici, zřetelně zlepší funkci slinivky, ledvin, jater a normalizuje hodnoty krve i moči. Enterosorb rovněž sníží alergické reakce organismu.

Mladý zelený ječmen

Mladý zelený ječmen

Jemný zelený prášek vzniká rozemletím usušeného mladého zeleného ječmene. Nápoj z mladého zeleného ječmene je enzymaticky velmi bohatý. Je plný vitamínů, mimerálů, aminokyselin, enzymů. V organismu působí alkalizačně, antioxidačně a upravuje procesy v lidském těle.

Ječmen působí jako antioxidant, vhodný pro doplnění vitamínů a minerálů z přírodních zdrojů. Mladý ječmen lze využít pro vylepšení celkového stavu organismu, udržuje normální zdraví jater a žlučníku.

Zelené potraviny jako mladý ječmen, chlorella nebo spirulina jsou skoro nepostradatelné pro správnou funkci organismu!

Žampion polní - protialergická tinktura

Žampionová tinktura protialergická

Žampion polní (Agaricus campester) nebo jeho pěstované odrůdy obsahují mnoho látek velmi prospěšných lidskému organismu. Žampiony obsahují především vysoký obsah betaglukanů. Tinktura se připravuje z nadrobno nakrájených čerstvých plodnic jako výluh v čistém lihu. Obsah účinných látek obsažených v žampionu klesá konzervací a skladováním, proto je vhodné volit k uchování výhradně formu tinktury!

 • žampionová tinktura má antibiotické, protinádorové, baktericidní i protialergické účinky, omezuje nežádoucí viry a bakterie
 • pomáhá při dýchacích alergiích, lze považovat za antibiotikum pro horní cesty dýchací
 • posiluje obranyschopnost organismu a imunitu, omezuje množení nežádoucích bakterií, podporuje aktivitu imunitního systému
Gel Aloe Vera proti mikroorganismům

Gel Aloe vera Essens

 • zlepšuje ochranu těla proti mikroorganismům, přispívá k celkové fyzické pohodě lidského organismu
 • podporuje udržení zdravé pokožky
 • působí velmi účinně proti únavě
 • zlepšuje trávení, celkově podporuje zdraví trávicího systému
 • udržuje hladinu krevního cukru v normálním stavu

Tento přírodní gel neobsahuje aloin, který může vyvolat u alergiků kožní reakci a při vnitřním použití dráždění střev či ledvin. Výrobce produktu je certifikováný Mezinárodní vědeckou radou pro Aloe vera, I.A.S.C. Gel s hroznovým koncentrátem Aloe vera Essens je hodnotným doplňkem stravy obsahujícím až 99,5% přírodního gelu z dužiny Aloe vera Barbadensis Miller. Aloe vera použité při výrobě pochází z Mexika a bylo zpracované šetrnou metodou Totaloe.

 

Diskuse

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů

Newsletter

Jak získat novinky na email?