Paraziti v těle 12. 08. 2015

V lidském těle má parazity zhruba 90% populace. Paraziti jsou příčinou mnoha nemocí nebo k nim významně přispívají! Jak nám parazité škodí konkrétně?

Využívají především živin organismu, které potřebujeme pro výživu lidských tkání a pro udržení imunity organismu. Zamořováním těla parazity a jejich výkaly způsobuje snížení funkce imunitního systému. Obecně se předpokládá, že zhruba polovina rakovin, astmatu a srdečních potíží pramení právě z působení parazitů.

Řešit patogenní zátěže se mouhou různými způsoby, například bylinami a dále pak máme výbornou zkušenost s vysokofrekvenční terpaií. Další potíže a možná řešení dle individuální konzultace.

Toxiny a šíření parazitů

1/3 únavy nepramení z ničeho jiného, než existence červů a parazitů v našem těle. Konzumují naši výživu a produkují odpad (výkaly), jde samozřejmě o toxický materiál, který rychle prostupuje do celého těla.

Toxiny parazitů a jejich vajíčka se šíří zejména krví a lymfou. Mají velmi nepříznivý vliv na centrální nervovou soustavu, jsou zdrojem naší rozladěnosti či vznětlivosti. Paraziti denně konzumují naší stravu i lidské tkáně, proteinové schránky našich nervů apod.

Moderní způsob života přináší neuvěřitelně mnoho život ohrožujících příležitostí k nakažení parazitem. Hlavním důvodem je rozšířenost parazitů všude kolem nás. Když už dojde k nakažení, tak parazité svá vajíčka protlačují mikroskopickými trhlinkami ve střevech do krevního oběhu, čímž dochází k postupnému, ale velkému nebezpečí infikace organismu nebo minimálně specifických orgánů těla. Vajíčka parazitů jsou roznášena hlavně krví k jednotlivým orgánům po celém těle.

Paraziti se chovají jako součást našich těl a tím se chrání před účinky našeho imunitního systému. Využívají živin i tělesných tekutin, proto je náš imunitní systém považuje za součást organismu. Postupná intoxikace těla parazity v sobě skrývá nebezpečí, která se v reálném životě mohou projevit i za několik let po počátku kontaminace. Největším problémem je snižování účinnosti imunitního systému a jednoznačně platí, tam kde je výskyt parazitů, tam je méně imunity!

Parazitární onemocnění člověka

Měchovec lidský - Ancylostoma duodenale

Měchovec lidský

Larvy měchovce pronikají kůží. Pokud měchovci dosáhnou dospělosti, mohou oslabit hostitelovu sílu, vitalitu a celkovou duševní pohodu. Mladí červi používají své zuby k prokousání se skrz střevní stěnou, živí se naší krví.

Příznaky měchovce lidského v těle: nedostatek bílkovin, bolesti břicha, nechutenství, nafouklé břicho, nedostatek železa, suchá kůže i vlasy, podrážděná kůže, otoky, duševní otupělost a také selhání srdce. Na měchovce bohužel můžete i zemřít.

Hlístice Nematoda

Nematoda - parazitické hlístice

Parazitické hlístice mohou vyprodukovat až statisíce vajec denně. Milióny lidí po celém světě jsou jimi nakaženi. Dospělí jedinci hlístice mohou dorůst až 15 palců délky.

Hlavní příznaky napadení organismu: astma, nespavost, horní abdominální nepohodlí, zánět pobřišnice, zánět slepého střeva, vyrážky kvůli sekretům nebo odpadním toxinům z červů. Způsobují zácpu ve vnitřních ústrojích, abscesy v játrech, krvácení při pronikání střevní stěnou, hemoragický zánět slinivky břišní, nedostatečnou absorpci strávených jídel nebo nechutenství.

Roup dětský

Roup dětský

Dětskými roupy se nakazí asi jedno z pěti dětí. Příznaky nákazy parazitem roupa se projevují jako: podráždění, nervozita, nespavost, zažívací poruchy, svědění a dráždění řiti i pochvy. Červi ženského pohlaví vylézají řitním otvorem ven a kladou až 15.000 vajíček denně.

Vajíčka parazita, roupa dětského, nesená vzduchem mohou přežít kdekoliv dokonce až 2 dny. Celosvětově je nakaženo více než 500 miliónů lidí roupy! Roupem dětským se mohou nakazit i dospělí (odborně enterobióza nebo oxyurióza). Jde o jedno z nejčastějších parazitárních onemocnění.

Trichomonas vaginalis - Bičenka poševní

Bičenka poševní

Trichomonas vaginalis - bičenka poševní jsou patogeny žijící v pochvě a močové trubici žen nebo zduřeninách prostaty u mužů.

Ženám způsobují žlutavé výtoky doprovázené nepříjemným svěděním a pálením.

Tasemnice bezbranná

Tasemnice

Tasemnice bezbranná - Taenia saginata může dorůst až nepředstavitelné délky 35 stop. Žije třeba až 10 let uvnitř lidských střev, nejčastěji střeva tenkého. Některé tasemnice mohou naklást dokonce 1 milión vajec denně.

K infikaci tasemnicí dojde většinou konzumací nedostatečně tepelně upraveného masa nebo konzumací syrových ryb, špatná úroveň hygieny zejména před jídlem, po toaletě apod.

Motolice jaterní

Motolice jaterní

Různé druhy motolic se nacházejí v močovém měchýři, krvi, játrech, plicích, ledvinách a střevech. Motolicí je nakaženo více než 300 miliónů lidí.

Motolice často způsobují nemoci gastrointestinálního traktu, jater a močového měchýře, také ničí krvinky. Jejich velikost je od 1cm až do 2,5cm. Přehled motolic parazitujících u člověka

Spirochéty - gramnegativní bakterie

Spirochéty

Spirochéty jsou gramnegativní bakterie, velmi malé organismy ve tvaru spirály, které se rozmnožují v krvi i v lymfatickém systému. Je jich mnoho druhů: Spirochety, Saprospira, Cristispira, Treponema a mnohé další ...

Hostiteli nebo přepravci jsou štěnice, vši, blechy, vodule i letící hmyz, kteří přenáší Spirochéty na lidi. Tyto bakterie jsou zodpovědné za opakující se horečky, infekční žloutenku, boláky, vředy, Lymskou borreliózu, Vincentovu angínu i Wylesovo onemocnění.

Obrázky vypadají hrůzostrašně, čte se to ještě hůř! Ale není všem dnům konec a parazity znečištěný lidský organismus, je řešitelný problém!

Před aplikací vhodných programů biorezonanční frekvenční terapie na plazmovém generátoru RPZ 14 je vhodné nechat svůj organismus diagnostikovat na přístroji Oberon titanium quantum.

Diskuse

Newsletter

Jak získat novinky na email?