Virus chřipky 24. 05. 2017

Pro tisíce lidí je frekvenční metoda otázkou první volby, pokud se objeví nějaká nemoc. A proč? Jde o velmi rychlý způsob likvidace virů a bakterií pomocí frekvencí. Objevitelem metody byl Royal Raymond Rife a jeho nejznámější následovatelka byla Dr. Hulda Clark. Podstatou metody je věděcky prokazatelný a ověřený fakt, kdy každý mikroorganismus má svoji měřitelnou frekvenci, a tou ho lze v řádu desítek minut zlikvidovat. Například Papillomavirus, který způsobuje bradavice nebo rakovinu děložního čípku, má frekvence v rozpětí 402-423 kHz. Zlatý stafylokok má frekvence 361-381 kHz a jeho likvidace trvá 30 minut. Existují dva základní seznamy frekvencí patogenů. Nejznámější je takzvaný CAFL (Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí), který obsahuje přes 10000 frekvencí. Druhý seznam lze najít v knize paní Clark Revoluce v léčení nemocí a obsahuje přibližně 500 nejdůležitějších patogenů a jejich frekvencí.

Přístrojům, které se pro tento účel používají, se říká zapper. Objevila ho Hulda Clark se svým synem, a nechala si ho patentovat, aby byl volně přístupný všem lidem po celém světě. Další, ovšem mnohem složitějším přístrojem, je plazmový generátor, jež dokáže viry a bakterie ničit i bezkontaktně, například v celé místnosti. Dále se používají biorezonanční přístroje, které dokáží změřit frekvence mikroorganismů v těle a tak detekovat jejich přítomnost. Všechny přístroje umí likvidovat nejen viry a bakterie, ale také plísně, prvoky, toxiny a velké parazity. Jde v podstatě o speciální frekvenční generátory. Zapper používají lidé tak, že si vezmou do ruky dvě kovové elektrody a nastaví na přístroji příslušné frekvence a ty pak likvidují patogeny v těle. Výsledek může vypadat například tak, že vás bolí v krku a máte teplotu. Pustíte správné frekvence a za 30 minut bolest v krku ustoupí a teplota odpadne. U angíny se jedná o sedm frekvencí a vše trvá cca 60 min. V případě, že se nepoužije správná frekvence, se nic nestane, ale samozřejmě nedojde k zastavení nemoci.

Úskalí a omezení

Přístroj Zapper ani plazmový generátor nesmějí používat lidé, kteří mají kardiostimulátor, a nedoporučuje se používat těhotným ženy. Metoda jako taková nemá vedlejší účinky, ale je třeba ohlídat, aby nedošlo k příliš razantní likvidaci parazitů. To by totiž mohlo způsobit příliš rychlou detoxikaci. Ta by se projevila velkou únavou, průjmy, točením hlavy apod. Je proto dobré začít podporou jater, ledvin a lamfatického systému, aby následná detoxikace probíhala co nejpříjemněji.

Částečný výčet nemocí, se kterými máme pozitivní zkušenosti

Akné, alergie, angína, astma, autismus, bolesti, borelióza, bradavice, candida, cukrovka typu I.,II., deprese, demence, EB virus, epilepsie, gastritida, gynekologické potíže, hepatitidy, herpes, horečka, chlamydie, chrápání, chřipka, infekční mononukleóza, kožní porblémy, kvasinky, legionella, leishmania, lupénka, migréna, motolice, mykózy, myomy, návaly pocení, nechutenství, onemocnění prostaty, opary, otoky, oční potíže, parodontóza, Parkinsonova choroba, průjmy, roztroušená skleróza, rakovina, salmonely, srdeční potíže, šedý zákal, škrkavky, ušní šelesty, tasemnice, teploty, trávení, urologické potíže, únava, vysoký krevní tlak, viry, závratě, žloutenka, žlučníkové kameny

Lidé se tak zbavují letitých problémů a zažívají pocit zvýšené energie. Na některé nemoci stačí jednorázové použití, na některé je potřeba každodenní aplikace po dobu několika měsíců. Výsledek však stojí za to.

Newsletter

Jak získat novinky na email?