Detoxikace organismu 30. 12. 2016

Detoxikace organismu pomocí plazmového generátoru RPZ 14 je tou nejlepší cestou, jak se přirozeně zbavit patogenních mikroorganismů v lidském těle a podpořit tak svoji detoxikaci přírodní cestou! Jde o cílené působení elektromagnetickým vlněním, bez škodlivého gama záření, o vybraných vlnových délkách (frekvencích), které způsobují postupné rozpouštění a zničení škodlivých mikroorganismů.

Proces léčivého plazmování je neinvazivní a bezbolestný, v pohodlí křesla si při něm můžete číst nebo brouzdat na internetu. Vaše tělo si zaslouží očistu organismu, navrácení harmonie ve zdraví!

Samozřejmě musíme brát v úvahu výběr vhodných zdrojů potravin, správnou kombinaci, pitný režim a psychickou pohodu.

Organismus je totiž pobytem v nezdravém prostředí zatížen různými škodlivými látkami, které se hromadí a často přináší mnoho zdravotních komplikací. Detoxikace je proces zbavení se nahromaděných škodlivin. 

Jak úspěšně detoxikovat organismus? Poradíme Vám u nás, v poradně alternativní medicíny RESONANCIA, detoxikaci provedeme plazmovým generátorem v příjemném prostředí a s odborným poradenstvím. K přírodní detoxikaci organismu můžete využít naše výživové doplňky, čistící čaje, detoxikační gely nebo kúry na odkyselení organismu.

AKČNÍ CENA NA PERMANENTKY pouze do 31.1.2017detox-a4l

Permanentku můžete využít do 24 měsíců od data zakoupení. Využijte této výhodné akce, která je časově omezená.

CENA 3450,- Kč / 3 ks

  • 30 hodin terapie plazmovým generátorem (program dle vlastního či doporučeného výběru)
  • vždy 2h terapie 1-2x týdně v příjemném a klidném prostředí
  • wi-fi free
  • zdarma pitný režim (pramenitá filtrovaná voda, kvalitní espresso nebo čaj)
  • možnost koupit přípravky podporující imunitní systém, usnadnění regenerace, posílení činnosti jater a ledvin, přípravky pročišťující střeva

Při těchto programech nemusíte podstoupit vyšetření diagnostickým přístrojem Oberon Titanium Quantum. Program není vhodný pro klienty s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

Cena je určena pro koupi 3 ks permanentek.

Newsletter

Jak získat novinky na email?