Biorezonanční terapie - vlnění buněk těla 12. 08. 2015

Jednou z metod alternativní medicíny je biorezonance, jež se využívá k biorezonanční terapii. Biorezonance je založena na principu jedinečnosti elektromagnetického vlnění buněk. Jde především o rozdílné charakteristiky vlnění buněk orgánů zdravých a orgánů nemocných.

Biorezonance každé buňky lidského těla vysílá pro ni charakteristické vlnění tzn. buňka rezonuje, jde o vlnění elektromagnetické. Vlnění buněk organismu je velmi slabé, přesto jsme schopni jej určitými přístroji změřit a křivky porovnat s typickými průběhy pro danou část těla. Poznáme tak, zda jde o buňky nemocné, či zdravé!

Co je biorezonance?

Co to vlastně ta biorezonance je a jak si ji můžeme představit? Docela jednoduše! Představme si, že slyšíme nějaký hlas nebo zvuk. Někde poblíž došlo k rozvibrování hlasivek člověka, struny nástroje či reproduktoru. Jde o vlnu vibrací zvuku, která se šíří vzduchem až k našemu ušnímu bubínku.

Biorezonanční vlnění buněk organismu

Biorezonance buněk lidského těla je stejná, vysílá pro ně charakteristické vlnění tzn. buňky rezonují, jenže to neslyšíme, protože jde o vlnění elektromagnetické. I když je elektromagnetické vlnění buněk lidského těla velmi slabé, tak jsme schopni jej určitými přístroji změřit a porovnat křivky elektromagnetického vlnění s typickými průběhy pro danou část těla či lidského orgánu. Hned je pak zřejmé, zda se buňky chovají "správně" nebo nějak jinak, lze rozenat zdraví a nemoc.

Biorezonanční diagnostické přístroje

Existuje více druhů biorezonančních diagnostických přístrojů.V ALL 4 LIFE s.r.o. se můžete setkat s diagnostickým přístrojem Oberon nebo Kondičním Orgánovým Skenerem K.O.S., jež se nám v praxi osvědčily.

Přístroj Oberon

Přístroj Oberon Titanium QuantumOberon titanium quantum je velmi citlivý diagnostický přístroj, který pracuje na biorezonančním principu a umí diagnostikovat různé zátěže organismu člověka, jak fyzického, tak třeba psychického druhu. Měření dokáže zachytit změny na genetických, orgánových, biochemických i dalších strukturách organismu člověka. Oberon využívá ke zjištění stavu orgánů a tkání člověka snímání slabých elektromagnetických vln, které buňky organismu vysílají. Kvalita chování buněk je pak podrobena počítačové analýze, ze které vzejde celá řada poznatků o zdraví člověka.

V převážné míře se u nás Oberon používá ke zjištění disharmonií v energetických tocích organismu, diagnostice toxinů a alergenů, které zatěžují organismus, k nalezení pro Váš organismus vhodných a nevhodných potravin, k přípravě bioinformačních kapek dle orgánových informací, k navržení homeopatik, léčebných bylin nebo potravinových doplňků atd. Přístroj umožňuje celou řadu dalších diagnostik.

Elektromagnetické vlnění diagnostiky přístroje Oberon lze obrátit a využít k biorezonanční terapii, kdy na lidský organismus působí impulzy invertované (obrácené) patologickému procesu buněk.

Kondiční Orgánový Skener  K.O.S.

Dalším přístrojem pracujícím na principu elektromagnetického vlnění buněk je Kondiční Orgánový Skener. Diagnostický skener dokáže připravit ucelený přehled o aktuálním stavu jednotlivých orgánů, případně celého těla. K.O.S. mimo jiné dokáže zajistit následující měření:

  • funkce orgánů jako jsou: slinivka břišní, žlučník, játra, ledviny, plíce
  • stav zažívacího traktu a gastrointestinální funkce
  • cholesterol, krevní cukr nebo překyselení organismu
  • zjištění nedostatku vitamínů, stopových prvků či aminokyselin
  • míra toxického zatížení, alergeny nebo těžkými kovy
  • minerální hustotu kostí, včetně indexu růstu kostí anebo revmatické choroby
  • stav endokrinního a imunitního systému

Biorezonanční terapie

Biorezonanční terapii lze realizovat různými způsoby za pomoci různých přístrojů. Na Resonancii se nám nejvíce osvědčilo využití různých programů plazmového generátoru RPZ 14 nebo působení obráceného (invertovaného) vlnění vůči patologickému procesu buněk prostřednictvím přístroje Oberon Titanium Quantum.

Plazmový generátor nabízí biorezonanční terapie v pestré paletě svých programů, které postihují řadu zdravotních problémů člověka. Biorezonanci na plazmovém generátoru RPZ 14 bývá obvyklé označovat také jako terapii frekvenční.

Frekvenční terapie systematicky narušuje a později zcela ničí viry, plísně, bakterie, mikroorganismy a zároveň posiluje imunitu organismu. Každý mikroorganismus má svoji charakteristickou biorezonanci, každý rezonuje na jiné frekvenci. Jednodušší organismy vysílájí frekvence nižší, složitější zase vyšší. Například frekvence parazitů se pohybují ve frekvenčním rozsahu 1-900 kHz, lidské tělo vysílá frekvence v kmitočtu 1,52 – 9,46 MHz, je to dostatečně vzdálené od frekvence parazitů.

Biorezonanční terapie může navrátit nemocnému organismu zdraví. Terapie frekvencemi plazmového generátoru je bezbolestná, je vhodná rovněž pro děti a také pro domácí mazlíčky. Biorezonance nezatěžuje lidský organismus negativním vlivem, po aplikaci terapie se můžete cítit unaveni, je to důsledek zničení škodlivých mikroorganismů! Celková doba frekvenčního působení závisí na množství zátěží organismu. Ten správný krok k rovnováze a celkové harmonii organismu je biorezonanční terapie.

Tento samotný krok ale sám o sobě, minimálně z dlouhodobého hlediska, nestačí. Je potřeba se zamyslet také nad způsobem svého života, původem a kvalitou potravin, dostatečností zeleniny a ovoce v jídelníčku, dostatečném množství vody i dalších tekutin v průběhu každého našeho dne. V našem centru alternativní medicíny Resonancia získáte komplexní péči, ke každému bude přistoupeno individuálně dle jeho osobních potřeb.

Diskuse

Newsletter

Jak získat novinky na email?