Novinka

Speratol přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, k ochraně buněk před oxidativním stresem. Benigní hyperplazie prostaty, prekancerózní stavy a podpůrný doplněk k léčbě onkologických onemocnění. Přípravek je bez nežádoucích vedlejších účinků. Organicky dobře vstřebatelný Více >>
Výrobce: Folio Pharm, s.r.o.

1 520 Kč s DPH

Skladem

SPERATOL je doplněk stravy obsahující Oxalicum, beta-glucan a selen, který pozitivně přispívá ke správné funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem. SPERATOL zaručuje nejvyšší kvalitu a díky svému speciálnímu technologickému zpracování také optimální vstřebatelnost v organismu.

BETA - GLUKAN je unikátní přírodní komplexní polysacharid. Denní konzumace beta-glukanu optimálně stimuluje organismus a výsledkem je obranný systém vyladěný na nejvyšší výkon.

SELEN má v lidském organismu řadu důležitých funkcí. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální funkci imunitního systému a štítné žlázy, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů a přispívá k normální spermatogenezi.

  • Přispívá k normální funkci imunitního systému
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
  • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • Přípravek je bez nežádoucích vedlejších účinků
  • Organicky dobře vstřebatelný

Složení jedné kapsle:

Účinná látka: Oxalicum (80 mg)
Podpůrná látka: Selen (20 µg)
Podpůrná látka: Beta-1,3/1,6-D-glucan (200 mg)
Přídavné látky: maltodextrin (220 mg)
želatinová kapsle (75 mg)

Užívání:

2 kapsle ráno a 1 večer, při dlouhodobém užívání 2 kapsle denně.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Obsah: 120 kapslí

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Newsletter

Jak získat novinky na email?